Ůprava Vlasů

Na Sport,Volný čas

18. prosince 2008 v 15:55 | Asi Já

Stáhněte si vlasy do vysokého a těsného ohonu, ale vynechte několik silných pramenů nad čelem. Pak tuto část vlasů lehce natupírujte, stáhněte dozadu, obtočte kolem gumičky a zespoda je zajistěte sponkou. Nakonec kulmou o větším průměru natočte konečky vlasů. Aby kolem hlavy netrčely uvolněné vlasy, doporučujeme je přestříkat trochou laku na vlasy..

Obyčejný culík

18. prosince 2008 v 15:54 | Asi Já
Je to to nejjednodušší, co můžete se svými dlouhými vlasy podniknout. Jednoduché, tedy nudné, pomyslí si někdo. Ale to vůbec není pravda! Stačí jen málo a obyčejný culík stažený gumičkou povýšíte na nepřehlédnutelný, rafinovaný účes. Vyčešte si vlasy nad čelem, zajímavě je stočte na týle, anebo jeden pramínek vynechte a pak z něj udělejte ozdobu… Když se naučíte několik rychlých triků, bude culík působit zajímavě, neobyčejně, a přitom ležérně. Ano, tenhle účes by měl vzbuzovat dojem, že vám nevzal víc než pět minut před zrcadlem (je přece tak, ale tak jednoduchý!), a vy si vlastně ani neuvědomujete, jak moc přitahuje pozornost. Kdo by to byl do něj řekl, do obyčejného culíku, že?

Retro

17. srpna 2008 v 17:35 | Asi Já
Máš-li sama vlnité vlasy, příliš práce s podobným účesem mít nebudeš. Rovnovlásky nejspíš ocení velké natáčky, na které stačí natočit vlhké vlasy s předem aplikovaným tužidlem, vyfoukat fénem a prohrábnout prsty.

Léžérní copek

17. srpna 2008 v 17:35 | Asi Já
Do vlhkých vlasů nanes tužidlo pro zvětšení objemu, vyfoukej vlasy vlažným vzduchem přes difuzér a pak jen pomocí gumičky volně sepni. Nevadí, pokud budou odstávat pramínky, cop by měl působit trochu "nepořádně".

Ozdob si ůčes

17. srpna 2008 v 17:31 | Asi Já
At máš na hlavě cokoliv vždy jim můžeš dodat šmrnc a parádní doplaněk se k tomu hodí.Můžeš použít Sponky,čelenku a já nevím co...Cokoliv ve správné kombinaci je In...

Rocková diva

17. srpna 2008 v 16:29 | Asi Já
čím se vyznačuje: zvednutou ofinou
Komu bude slušet: Máte nízké čelo? Tento účes vám padne jako ulitý, protože opticky protahuje obličej. Vyhněte se mu, máte-li odrosty.
Jak na to: Umyté vlasy rozčešte. Konečky podtočte kulatým kartáčem a celou hřívu vysušte fénem. Ofinu si zatím směrem k temeni přidržte gumičkou. Zbytek vlasů stáhněte do culíku. Použijte jemné vlasové ozdoby. Ofinu vpředu lehce podtupírujte a uhlaďte hřebenem směrem dozadu.

Retrovlny

17. srpna 2008 v 16:29 | Asi Já
čím se vyznačuje: retrovlnami
Komu bude slušet: Hlavně blondýnkám se sestříhanými delšími prameny. Díky loknám se vlasy znatelně zkrátí.
Jak na to:Postup: Umytou hřívu mírně vysušte fénem a rozdělte vlasy na patku. Oddělte jeden pramen nad čelem. Pozor! Čím tlustší, tím těžší, a tím pádem vám účes dlouho nevydrží. Pramen postříkejte lakem na kudrnaté vlasy a natočte ho po celé délce kulmy (jakoby do spirály).Vlasy kulmujte vždy takovým směrem, kam chcete, aby vlna padala - například k obličeji. Účes už znovu nelakujte, působil by příliš uměle.

romantická Kráska

17. srpna 2008 v 16:28 | Asi Já
čím se vyznačuje: čelenkou
Komu bude slušet: Vám, pokud vlastníte delší hřívu střiženou ve stejné délce.
Jak na to: S tímto účesem vyčkejte do druhého dne po umytí vlasů. Předkloňte hlavu a od týla směrem nahoru si vytvořte postupně zaplétaný cop, který uzavřete gumičkou. Kštici vpředu natupírujte, stáhněte k vrkoči a přisponkujte. Stuhu vybírejte podle barvy a materiálu šatů.

romantický Look

17. srpna 2008 v 16:14 | Asi Já
Romantická
Takhle tě nápadníci přímo sežerou, ať už vyrazíš na nákupy nebo venčit svého psího mazlíčka:-).
A přitom je to tak snadné! Nejlépe si tenhle účes vykouzlíš z rovných (případně vyžehlených) vlasů. Potom stačí natočit je na kulmu. Fígl tkví v tom, že začneš natáčet u hlavy a špičky necháš volné! Pro fixaci účesu použij například lak na kudrnaté a vlnité vlasy od Nivea Hair Care, 95 Kč. A můžeš vyrazit!

Něžný ůčes

17. srpna 2008 v 16:14 | Asi Já
Něžně svůdná
Ráno si vytvoř účes pro každou příležitost.
Rovné vlasy zvýrazní tvou přirozenou krásu a nikdy nebudou out. Jednoduše je vyžehlíš keramickou žehličkou a nezapomeň ještě před tím použít uhlazovací mléko s ochranným filtrem pro žehlení vlasů. Mléko nanes jen na konečky, můžeš jej rozčesat hřebenem, ale nikdy ho nenanášej ke kořínkům. Tam jsou vlasy zdravé a účes by splihnul! Zaručený přípravek je Fashionista Smooth & Shine, Tigi, 465 Kč, seženeš ho salonu Toni&Guy.
 
 

Reklama