Nejlehci

19. prosince 2008 v 19:09 | Asi Já |  buzirky

scoubidou steh cihly 1scooby steh cihly 2scoubi doo steh cihly 3
1. Začít steh křížením dva scoubidou prvky vodorovně (žlutý) na jiném (červený) u jejich center.2. Vzít pod prvkem (červený) a proletět to pryč od vás přes dva žluté prvky; vytvořit první smyčku.3. Nyní vzít jiný konec tohoto scoubidou (červený) a proletět to k vám přes žluté prvky udělat druhou smyčku.
scoobies steh cihly 4scoubidoo steh cihly 5scoobidou steh cihly 6
4. Postavit se na pravou stranu žlutý scoubidou nejdále od vás a převzít to první červená smyčka pak pod sekundou (jako plést).5. Pak postavit se na levou stranu stejný žlutý scooby a vynechat to smyčka nejblíže k tomu a pod sekundou.6. Zvednout pravou stranu jiný scoubidou (nejblíže k vám) a udělat stejný; přes první smyčku, pod sekundou.
scoubidou steh cihly 7scooby steh cihly 8scoubi doo steh cihly 9
7. Pak vzít levou stranu tohoto scooby řetězec a udělat stejný znovu, přes smyčku nejblíže k tomu a pod sekundou.8. Popadnout dva vlevo žluté prvky a červenou vrcholu s vaší levou rukou a dvěma pravými žlutými prvky a červená nejblíže k vám se váš pravý a tah velmi těsný.9. Steh by měl skončit jako vypadat jako něco jako toto když vy máte tah to pevně dost! (dva Čtvercové stehy vedle sebe).


Hlavní tělo
scoubidou steh cihly 10scooby steh cihly 11scoubi doo steh cihly 12
10. Proletět červenou scoubidou pryč od vás znovu vytvořit další smyčku.11. Pak vzít druhou stranu (vlevo) a proletět to k vám přes žluté prvky udělat druhou smyčku.12. Navázat na žlutý scoubidou nejdále od vás (vpravo) a převzít to první červená smyčka pak pod sekundou.
scoubidou steh cihly 13scoubi doo steh cihly 14scoubidou steh cihly 15
13. Navázat na stejný scoubidou ale levá strana tento čas a převzít to červená smyčka nejblíže k tomu a pod/přes sekundu.14. Udělat stejný znovu se jiní žlutý scoubidou začít stranou pravé ruky.15. A dělat přesně stejný na opuštěný (přes první červenou smyčku, pod sekundou).
scooby steh cihly 16scooby steh cihly 17scooby steh cihly 18
16. Uchopení dva vlevo žlutý scoubi svazuje a dolní část červený s vaší levou rukou. Pak vzít dva pravé žluté prvky a červenou vrcholu s vaší pravou rukou.17. Táhnout celý scooby prameny velmi těsný do okamžiku než vy jste opuštění se čistým, bezpečným Brick stehem!18. Toto je jak projekt by měl vypadat jako když vy jste dokončili množství stehů cihly.

Steh dokončení
scoubi doo steh cihly 19scoubidou steh cihly 20scoubidou steh cihly 21
19. Pro steh dokončení vytvářet další cihlu přišít ale opustit to upustit tento čas.20. Popadnout některého jeden z vašich prvků a vzít to pod prvkem k jeho levý pak nahoru přes centrum volného stehu.21. Dělat toto se všech šest scoubidou prvky (být opatrný s tím posledním) tak oni jsou všichni končící ve stejném směru.
scooby steh cihly 22scoubi doo steh cihly 23
22. Táhnout prameny velmi těsný, každý individuálně vy potřebujete k do okamžiku než vy jste opuštění se pevným uzlem to wont rozpárat!23. Opatrně odstřihnout zbývající konce používat pár nůžek, ale odejít o centimetru.
scoubi doo steh cihly 24
24. Toto je jak dokončený projekt by měl se dívat. Toto je dobrý steh dělat keyring ze!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama