Pěstu jsi ruce

17. srpna 2008 v 17:01 | Asi Já |  Nehty
Kvalitní masáž
Používání kvalitních přípravků na ruce a na nehty je nutností. Nejlépe si po každém umytí dopřát masáž: na hřbety rukou naneste krém na ruce a krouživými pohyby hřbetů rukou o sebe jej roztírejte. Promasírujte jednotlivé prsty, jako byste si navlékaly prstové rukavice.
Zvláčnění
Jsou-li vaše ruce i přesto drsné, před spaním je namažte silnou vrstvou výživného krému na ruce, navlékněte si bavlněné rukavice a nechte působit přes noc.
Olejová lázeň
Teplá olejová lázeň zkrášlí vaše ruce. Do misky nalejte trochu zahřátého mandlového nebo olivového oleje a ruce do něho ponořte. Olej uvolní malé částečky nečistot a důkladně promastí ruce i nehty.
Čínský tělocvik
Čínské koule vám pomohou zmírnit bolesti v kloubech a uvolnit ztuhlé ruce. Položte si koule na dlaň a postupně skrčujte a natahujte jednotlivé prsty tak, aby se koule otáčely. V pravé ruce otáčejte koulemi ve směru hodinových ručiček a v levé ruce proti směru.
Pilníčky
Nezapomeňte na upravené nehty. Manikúru usnadňuje půlkulatý pilník. K pilování nehtů je nejvhodnější safírový nebo smirkový pilníček.
Citrón bělí
Každá žena, která při lakování nehtů zapomíná na bezbarvý podkladový lak, zná důsledek: nehty se zabarvují a žloutnou. Tento problém lze ale snadno odstranit. Vtlačte na 20 sekund konečky prstů do dužniny rozkrojeného citronu. Kyselina citrónová vybělí zabarvení.
Lak na rychlý růst:
Když tak přemýšlím nehty mi rostou pomalu kousala jsem si je ale ted jsem oběvila Lak na nehty pro rychlejší růst....Několik žen to už vyskoušelo a chválí si to....Vyskouším to také a pak vám napíšu...Cena:Cca 50-60 Koupíte v kosmetice či lékárně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama